طراحی سایت شرکت نوین بلوک پایدار طی قراردادی به میناسافت واگذار شد.

 

این شرکت جهت معرفی هر چه بهتر تولیدات خود و همچنین بازاریابی اینترنتی، میناسافت را جهت طراحی سایت برگزیده است.

مینا سافت طراحی سایت شرکت نوین بلوک پایدار را به صورت یک زبانه ، طراحی و راه اندازی  خواهد نمود .

 

شرکت نوين بلوك پايدار ، فعالیت خود را از سال 1391 در زمینه تولید بلوک های سبک و همچنین طـراحی، تولید، نصب و تعمیر ماشین آلات تـولید بتـن سبک C.L.C با بکار گیری پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متخصصین داخلی در استان تهران و در نزديكي شهرك صنعتي شمس اباد  آغاز نموده است.

ساخت بلوک های بتنی سبک C.L.C  در ادامه تحولات و پیشرفت های صنعت بتن از تکنولوژی سیستم بتن هوادار که به اختصار Cellular Light Weight Concerte نامیده می شود بهره می برد. بتن سبک هوادار C.L.C اولین بار در کشور آلمان تولید و هم اکنون با گذشت 30 سال از شروع تولید و پیشرفت در فناوری ساخت آن، در بیش از 45 کشور پیشرفته از این نوع بتن در ساخت و ساز استفاده می شود.

هم اکنون صدها خانه مسکونی، آپارتمان، مدرسه، بیمارستان، ساختمان اداری و کارخانه صنعتی در سراسر جهان به خصوص مناطقی که با دمای بالا و یا پایین هوا و قیمت های گزاف حامل های انرژی مواجهند، از بلوک های بتنی سبک C.L.C بهره می برند.

شرکت نوين بلوك پايدار  به عنوان یکی از پیشگامان  عرصه توليد مصالح ساختماني با توجه به سابقه طولاني در صنعت اجر و همچنين توليد شن و ماسه ، مفتخر به ارایه بلوک های بتنی سبک C.L.C در سراسر ایران با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب می باشد.

 

خروجی سایت